Fustani i kuq i Aurela Hoxhës në festën e Vogue i bëri të gjithë të flasin për të!

Aurela Hoxha është rikthyer fort në qendër të vëmendjes, e këtë radhë jo për ndërhyrjet estetike, të cilat e kanë bërë shpesh objekt komentesh.

Modelja mori pjesë një natë në festën e “Vogue“, organizuar në Milano. Ajo u shfaq me një fustan të kuq tyli, të zbukuruar me gurë, me dekolte të thellë dhe një carë që ekspozonte këmbën deri lart. Ajo cfare shihej në video, i bëri mjaft njerëz të mendojnë se Aurela nuk kishte veshur të brendshme.

 

View this post on Instagram

 

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 Një diskutim i tillë, asaj nuk i ka pëlqyer. “Boll me tituj qesharakë! Duken qartë të brendshmet”, ka shkruar Aurela.

Kështu, në pamje të parë, të brendshmet vërtet nuk duken, por ndoshta është ngjyra që e tyre që e jep këtë efekt, sic pretendon dhe modelja vetë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article