“Tapeti i Kuq” i Kongresit; Ja çfarë veshën zonjat e PS-së

Ditën e djeshme në Pallatin e Kongreseve është mbajtur dita e parë e Kongresit të Partisë Socialiste. Kongresi tre ditor ka në fokus zgjedhjen e strukturave të reja dhe në ditën e parë i ëhstë dedikuar grave socialiste.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama, kryetari i PS-së shkëmbeu disa batuta me zonjat e të majtës shqiptare, të cilat ishin kujdesur të ishin të kuruara në mini “Tapetin e Kuq” të kongresit.

Duke nisur nga Linda Rama e deri te ministret e deputetet e majta, ja çfarë veshën zonjat e PS dje:

 

 

Previous ArticleNext Article