Horoskopi ditor, e Hënë 2 Mars 2020

Dashi
Sot jeni të bekuar nga Hëna, e cila do t’ju bëjë të lumtur! Jeni I sjellshëm me njerëzit rreth jush, do të keni vështirësi në marrjen e vendimeve në biznes, me ndihmën e anëtarëve të familjes.Do të merrni një porosi të rëndëshishme falë aftësisë tuaj të komunikimit, e cila do ndikojë pozitivisht në aspektin e biznesit.

Demi
Sot, ju jeni bekuar nga Hëna. Ju mund të keni forcë të të brendshme, do të shijoni punën, mund të shijoni momente romantike me bashkëshortin, gjë që mund të përmirësojë harmoninë shtëpiake. Ka të ngjarë të bëni plane për të filluar disa projekte të reja, përsosmëria juaj mund t’ju ndihmojë të zbatoni planet me sukses. Kërkuesit e punës mund të gjejnë një punë të mirë. Zogjtë e dashurisë këshillohen të shmangin diskutimet mbi tema të pavlefshme.

Binjakët
Sot mund të zhgënjeheni. Ju këshillohet të kontrolloni arrogancën tuaj, përndryshe mund të përballeni me disa humbje për shkak të të folurit tuaj të ashpër, ndërkohë flisni me njerëz përreth jush. Zogjtë e dashurisë duhet të jenë të kujdesshëm në diskutimin mbi tema të pavlefshme, përndryshe, marrëdhëniet mund të ndikohen.

Gaforrja
Sot, mund të ketë paqe në mendje. Ju mund të planifikoni të investoni një kapital në biznes, i cili mund të rrisë likuiditetin në biznesin tuaj. Fitimet tuaja mund të rritin bilancin bankar. Do të shijoni momente romantike me bashkëshortin tuaj, gjë që mund të forcojë harmoninë në jetën familjare. Beqarët ka të ngjarë të gjejnë partnerin ideal. Zogjtë e dashurisë mund të marrin vendimin për t’u martuar.

Luani
Gjërat mund të jenë nën kontroll, ju do të kënaqeni në punë, përqendrimi juaj mund të jetë i mirë, gjë që do të reflektojë në mënyrën tuaj të punës. Dituria juaj do t’ju ndihmojë të përparoni në marrjen e vendimeve të vështira për sa i përket profesionit. Investimet tuaja të së kaluarës ka të ngjarë të japin fitime.

Virgjëresha
Sot hëna është pozitive, shëndeti juaj sot mund të jetë i mirë. Ndoshta do të vizitoni ndonjë vend fetar me familjen ose miqtë, mund të planifikoni të dhuroni ndonjë sasi në ndonjë vend fetar ose ndonjë bamirësi. Marrëveshjet në lidhje me pronën ka të ngjarë të rezultojnë pozitive. Mund të planifikoni për një udhëtim jashtë shtetit në lidhje me punën.

Peshorja
Sot, hëna është negative. Ju mund të jeni viktimë e komploteve, ju këshillojmë të shmangni përfshirjen në polemika, vullneti juaj i fortë dhe bekimet nga pleqtë mund t’ju mbrojnë nga kjo situatë e çrregullt. Ju këshillojmë të shmangni bërjen e argumenteve në jetën shtëpiake. Ju gjithashtu duhet të shmangni ngarjen me nxitim ose ndonjë turne aventureske.

Akrepi
Sot mund të jeni shumë të lumtur, humbjet tuaja mund të shndërrohen në fitime. Shefi juaj mund të jetë i lumtur dhe të vlerësojë punën tuaj. Ju mund të keni disa ndryshime në vendin tuaj, pozicionin në punë, përsa i përket promovimeve. Ju ka të ngjarë të kontrolloni mbi kundërshtarët dhe armiqtë e fshehur. Zogjtë e dashuruar mund të marrin vendime të rëndësishme në lidhje me martesën me ndihmën e të afërmve ose miqve.

Shigjetari
Sot mund të jeni i zënë në punë. Ju mund të jeni entuziast, i cili mund të shpejtojë projektin tuaj. Ju mund të jeni në gjendje të merrni vendime të shpejta të cilat do të rriten në biznesin tuaj. Ka të ngjarë të filloni një risi të re në partneritet. Investimet në asetet fikse në partneritet nuk këshillohen.

Bricjapi
Sot ju jeni të bekuar nga hëna, ju mund të performoni mirë në punë, ju mund të prisni disa promovime ose transferim në lidhje me fitimet. Ju gjithashtu mund të planifikoni të ndryshoni punën aktuale. Marrëdhëniet tuaja me të moshuarit do të jenë të forta. Cështjet e vjetra shëndetësore do të kurohen tani.

Ujori
Sot mund të keni ndjenjë të shurdhër. Ju mund të jeni të pakënaqur. Ju mund të mos e shijoni ditën tuaj. Ju mund të jeni viktimë e arrogancës. Mund të ndikojë si në jetën tuaj profesionale ashtu edhe në atë shtëpiake. Ju mund të ndiheni nga brenda vetë mungesë besimi, gjë që mund t’ju ndalojë të bëni diçka krijuese në punë.

Peshqit
Sot, mund të ndjeheni energjikë. Ju mund të performoni me efikasitet në punë, puna juaj e vështirë mund t’ju paguajë tani, gjë që mund të forcojë besimin tuaj. Mosmarrëveshjet në lidhje me pronën dhe familjen ka të ngjarë të zgjidhen tani. Takimi juaj me një person me ndikim mund të forcojë rrjetin tuaj. Mosmarrëveshjet me partnerin, gjithashtu mund të zgjidhen.

 

Previous ArticleNext Article