Floriana Garo nxjerr një foto të vjetër, paska qenë yll gjithmonë!

Është nisur nga festa e 7 marsit, dhe ka dashur të urojë në këtë mënyrë babain e saj mësues. Por ne me këtë rast, ne pamë përmes kësaj fotoje të vjetër të postuar nga Floriana Garo se moderatorja ka qenë përherë një vajzë mjaft e bukur.

 

Në një kohë kur shumë figura të ekranit apo showbizit nuk ngurrojnë të përdorin ndërhyrjet estetike për të përmirësuar pamjen e tyre, mbetet gjithmonë një kënaqësi të shohësh dhe VIP-a “bio“!

“Gëzuar 7 marsin babushi im”, ka shkruar Floriana në foton, ku shihet me një fustan të bardhë veror dhe duket mjaft elegante! Moderatorja aktualisht jeton në Gjenevë të Zvicrës me bashkëshortin dhe dy fëmijët, vajzan Adia, dhe djalin Priam, I cili erdhi në jetë dhjetorin e viti të kaluar.

 

View this post on Instagram

 

#throwback to modeling days Hair&makeup by my @ujvarahajdariofficial ❤️

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on

 

View this post on Instagram

 

Dress @frederikaartimartesor Hair&makeup @ujvarahajdariofficial

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article