I biri feston ditëlindjen, Arbana Osmani bën dedikimin më të ëmbël për dashurinë e saj

9 Marsi është padyshim një nga datat më të rëndësishme në jetën e Arbana Osmanit!

Prezantuesja e njohur e Top Channel 5 vite më parë u bë nënë për herë të parë duke sjell në jetë djalin e saj Jon. Në këtë 5-vjetor të vogëlushit, Arbana ka zgjedhur t’i bëjë një urim publik shumë të bukur për ditëlindjen e të birit, duke i dedikuar atij disa fjalë të ëmbla dashurie.

Çdo ditë me ty është festë jeta ime! Zoti e di sa shpirt të kam! Gëzuar ditëlindjen bekimit tim më të madh, zemra ime është plot”, shkruan ajo krah fotos me të birin.

Jon është djali i autores së “Dua të të bëj të lumtur” dhe ish-bashkëshortit të saj, me të cilin i dha fund martesës së fundmi, pas 16 vitesh bashkë.

Previous ArticleNext Article