“Gëzuar nëna Vjollca… jeta të ka sprovuar shumë herë por…”/ Presidentja e Top Media-s feston ditëlindjen Sara i bën dedikimin prekës

Presidentja e Top Media-s Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen e saj. Këtë vit do të mungojnë festimet dhe njerëzit e zemrës pranë, por nuk mungojnë urimet për “nëna Vjollcën” dhe mamanë e 4 fëmijëve Lori, Sara, Redia dhe Itan.

Një urim publik nuk ka munguar nga njëra prej vajzave të saj, Sara e cila ndonëse e rezervuar në rrjetet sociale, nuk ka mundur ta kalojë këtë ditëlindje të të ëmës pa një urim publik.

Në një foto të mamasë së saj duke mbajtur në krah nipin e parë London, Sara shkruan:

Gëzuar ditëlindjen nëna Vjollca. Jeta të ka sprovuar ty shumë herë, por ti nuk ke garruar kurrë të buzëqeshësh. Nuk ka njeri që të dojë dhe të jap aq shumë sa di ti. Jemi të gjithë të habitur nga mirësia jote. Të duam shumë. Sot nga larg por me zemrës gjithmonë tek ty.”

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article