Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës dhe sapo na njohu me parterin e ri!

Agnesa Hadërgjonaj surprizoi jo pak kur disa orë më parë publikoi disa foto intime me një djalosh që nuk është babai i vajzës së saj.


Duket se vajza e madhe e këngëtares Albërie Hadërgjonaj i paska dhënë fund marrëdhënies me Andin, me të cilin ka një vajzë dhe ka nisur një romancë të re.


“Duke parë disa kujtime të vjetra, derisa të përfundojë karantina e të bëjmë të reja”: ka shkruar Hadërgjonaj përbri disa fotove romantike me partnerin e saj të ri.

Djaloshi shtatlartë quhet Valdrin Seci dhe është nga Kosova por ende nuk dihet se kur dhe si ka nisur romanca e çiftit.

Agnesa me ish bashkeshortin

Previous ArticleNext Article