Ndahet nga jeta në moshën 51 vjeçare ish- partneri i Jennifer Lopez!

Ish-i dashuri i parë i Jennifer Lopez, David Cruz është ndarë nga jeta këtë të hënë në moshën 51 vjeçare.


Cruz vdiq në spitalin Mount Sinai në Manhattan për shkak të disa problemve me zemrën, por autoritetet ende nuk kanë dhënë detaje rreth vdekjes së papritur të Cruz.


I ndjeri ka qenë dashuria e parë e Jennifer Lopez dhe dyshja nisën të dilnin në vitin 1984 kur ishin vetëm 16 vjeç dhe romanca e tyre zgjati për rreth një dekadë.

Ndërkohë J.lo nuk ka shkruar asnjë mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-it të saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article