Shënohet viktima e gjashtë nga Koronavirus në Shqipëri!

Një 71 vjeçare, e shtruar prej një jave në Infektivin e Tiranës nuk ka mundur dot të fitojë betejën me Covid-19. Fatkeqësisht e moshuara humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës.

 

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ajo vuante nga hipertensioni dhe prej 7 ditësh ishte e shtruar në spital.

Ministria e Shëndetësisë njofton se e moshuara e shtruar në spitalin e Infektivit ishte në terapi intensive, me frymëmarrje të drejtuar (respirator

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article