Shumë pranë qiellit: Le të bëjmë një xhiro brenda karantinës 24 milion dollarëshe të çiftit Beckham!

Karantina për çiftin David dhe Victoria Beckham, me siguri nuk do të jetë aq stresante sa mendohet!

Së fundmi dyshja e famshme kanë bërë një investim 24 milion dollarësh, duke u bërë pronarë të një apartamenti gjigand, që ndodhet në katin e fundit të qiellgërvishtëses “One Thousant Museum” në Miami të Floridas.

 

Ndërtesa është më e larta në Miami dhe është 215 metra e lartë.

Apartamenti i përzgjedhur nga David dhe Victoria Beckham ka një arredim tejet ekstravagant e luksoz dhe është projektuar nga arkitekti Zaha Hadid.

Banesa e pushimit të familjes së njohur britanike ka 5 dhoma gjumi, një pishinë gjigande si dhe pistën personale të uljes së helikopterit.

Në çdo ambient të apartamentit ofrohet pamja e mrekullueshme e Miamit, nga kati i fundit i qiellgërvishtëses.


Nuk e dimë nëse familja Beckham ka vendosur të karantinohet në këtë banesë, por izolimi nê këto kushte me siguri duhet të jetë i këndshëm!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article