Adele feston ditëlindjen; Evolucioni i stilit të artistes në 23 foto!!!

Njësoj si muzika e saj, edhe stili i Adele ka evoluar me kohën.

Adela ka qenë në qendër të vëmendjes për më shumë se një dekadë dhe ka fituar 15 çmime Grammy, 18 Billboard Music Awards, pesë American Music Awards, një çmim Golden Globe dhe një Oscar.

Nga look-u i saj identifikues i cat eye, buzëkuqi i kuq deri tek dashuria e saj për fustanet klasike, stili i saj ka kthyer edhe kokat në tapetin e kuq.

Këtu janë disa foto që tregojnë evolucionin e stilit të Adele gjatë viteve të fundit.


 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article