Ekspertët analizojnë gjuhën e trupit të Kanye pranë Kim K

Të famshmit vëmendjen më të madhe zakonisht e marrin kur parakalojnë në tapetin e kuq. Kjo vëmendje nuk i mungon as çiftit më të famshëm të momentit, Kim Kardashian dhe Kanye West. Është vërejtur edhe më parë nga mediat se Kanye qëndron prapa gruas së tij kur fotografohen.

Sipas ekspertëve, ky qëndrim lidhet shumë edhe me personalitetin e tij. Ju ndoshta mendoni se një çift si këta të dy do të dukeshin shumë më mirë krah njëri – tjetrit,  por jo. Kanye ka zgjedhur të “mbrojë” veten duke u fshehur pas Kimit. Ai e bën vetveten të duket më i vogël dhe më i nënshtruar pasi nuk ka dëshirë të jetë në qendër të vëmendjes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article