Nga 11 maji hapen klinikat dentare, ja orari dhe masat që duhen zbatuar!

Zbardhet urdhri i ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu për hapjen e klinikave stomatologjike prej 11majit në të gjithë vendin, të mbyllura që prej marsit në zbatim të masave kundër përhapjes së pandemisë së COVID 19.

Në urdhrin e firmos nga minstrja, thuhet se klinikat denare do të zbatojnë orarin 08:00 deri në 17:30 dhe masat e nevojshme të sigurisë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article