Ylli i “Harry Potter” bëhet baba, vjen në jetë vogëlushja

Ylli i “Harry Potter”, Rupert Grint dhe partnerja e tij Georgia Groome kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë, një vajzë

31-vjeçari Grint, i cili mori famë ndërkombtare pas rolit të Ron Weasley në Harry Potter, ndau lajmin e lumtur të enjten.

Në një deklaratë të bërë nga publicisti i çiftit thuhet se: “Rupert Grint dhe Georgia Groome janë të lumtur të konfirmojnë lindjen e vajzës së tyre të vogël. Ne lutemi dhe kërkojmë që të respektonj privatësinë e tyre në këtë kohë shumë të veçantë”.

Grint dhe Groome, të cilët janë bashkë që nga viti 2011, u zbuluan fansave në prill që ata po prisnin fëmijën e tyre të parë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article