Trendet e 2019-tës që rikthehen këtë sezon: ja veshjet që do t`ju bëjnë sërish të dukeni “in”!

Të apasionuarat pas modës e dijne sesa shpejt mund të zhduket një trend, dhe sidomos tani, me mediat sociale, është gati normale të adhurojnë një veshje gjatë një sezoni, dhe tjetrin, ajo të jetë harruar. Vera 2019 i pati trende me bollëk, ndoshta më shumë se cdo sezon tjetër. Në 2020-tën, do të kemi ende nevojë për të. Disa prej atyre trendeve rikthehen dhe është gëzim i madh t`i kesh tashmë këto gjëra në dollap!

Shapkat me gisht

Shapkat me taka

Atletet retro

Sandalet bizhu

Ato me platformë

Mëngët e fryra

Fustanet me pika

Fustanet dhe fundet me pala

Fundet e gjata te xhinsit

Veshjet e lëkurës

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article