Nënë për herë të dytë; Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur!

Moderatorja Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe pas pak muajsh ajo dhe partneri Eduarti Grishaj do të sjellin në jetë një djalë.


Që prej bërjes publik të lajmit të shtatzënisë, ndjekësit janë në pritje të një foto të Arbanës me barkun e rrumbullakosur dhe në fakt ajo foto nuk vonoi.

36 vjeçarja, nē foton e radhës të postuar disa orë më parë në instagram, duket qartazi se ështê nê pritje tê ëmbël, pasi nën fustanin e zi dallohet barku i rrumgullakosur.

Moderatorja dhe regjisori ndanë me publikun lajmin e bukur në ditëlindjen e tyre më 7 maj.


Bebushi do të jetë fëmija i dytê për Arbanën pas djalit Jon që ka nga martesa me ish bashkëshortin dhe i pari për Eduartin që do ta provojê për herë tê parê këtë emocion.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article