Veshjet e frymëzuara nga VIP-at sipas shenjës së horoskopit!

Është një lojë tepër argëtuese: të frymëzohesh nga shenja e horoskopit për kombinimin e veshjes! Dhe këtu, mund të frymëzohesh nga yjet:

Dashi

Ikonë stili – Millie Bobby Brown

Të nevojiten ngjyra të gjalla, por ndërkohë kërkon gjithmonë dicka praktike sepse tek ti, rehatia është celësi I suksesit. Sigurohu të dukesh shik, edhe kur bën një shëtitje të gjatë

Demi

Ikonë stili: Storm Reid

Të duhen veshje të rehatshme, por që bien në sy e duken mirë sidomos me bizhuteritë e tua të preferuara.

Binjakët

Ikonë stili: Bella Hadid

Të pëlqen shumë të befasosh njerëzit, ndërsa kjo modele e famshme e kësaj shenje frymëzohet goxha nga look-u I viteve 70

Gaforrja

Ikonë stili : Lili Reinhart

Adhuron stilin romantik dhe i pëlqejnë fustanet me printe floreale për këtë sezon

Luani

Ikonë stiliNicola Peltz

Preferon veshjet  e guximshme  e dhe kjo nuk na cudit

Virgjëresha

Ikonë stili :Kaia Gerber

E preferon dhe veshjen sport, por gjithmonë ka tendencën të kthehet në stilin e vet super të kuruar

 

Peshorja

Ikonë stili: Gigi Hadid

Në garderobë I gjen veshje “ stylish”; kjo shenjë është e dashuruar me krijimet e stilistëve të mëdhenj

Akrepi

Ikonë stili : Hailee Steinfeld

Atletet dhe xhaketa tip “bomber” janë shenja e vet dalluese

Shigjetari

Ikonë stili: Halsey

Shumë e organizuar me veshjen, planifikon cdo gjë në detaj dhe luan me aksesorët

Bricjapi

Ikonë stili-Dua Lipa

Herë pas here, I kthehet gjërave të thjeshta si një bluzë e bardhë dhe xhinse, por nuk e ka problem të kalojë pastaj tek ekstravagantet

Ujori

Ikonë stili: Camila Cabello

Nuk I ndjek trended fare. Mund të veshë dhe gjëra që mbaheshin dekadën e kaluar, nëse i pëlqejnë e i rrinë  mirë

Peshqit

Ikonë stili: Yara Shahidi

Preferon veshjet boho chic, fustanet  e lirshme dhe pantallonat e gjera.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article