Almeda na habiti, ja mosha kur ka filluar të agjërojë për Ramazan!

Edhe pse jeton prej vitesh në Turqi ku edhe është martuar, Almeda Abazi I ka shumë për zemër fansat e saj në Shqipëri, dhe nuk e ndërpret komunikimin me ta. Ish-Miss Shqipëria iu përgjigj së fundi pyetjeve të tyre në Instagram.

Një nga ndjekësit e pyet nëse është duke agjëruar. Menduam se do të kishte një përgjigje që do të tregonte se e ka nisur, ndoshta tani vonë. Por Almeda shkruan se në fakt, agjëron në muajin e shenjtë të Ramazanit që prej moshës 15 vjecare.

Almeda dhe aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, lidhën kurorë tre vjet më parë, e janë bekuar dhe me një djalë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article