Nga Dua Lipa, tek Elle Fanning: Yjet që gjatë karantinës, i bënë flokët rozë!

Në kohën kur sallonet e bukurisë u mbyllën dhe të gjithë u inkurajuan të qëndronin brenda, yjet vendosën të përfitonin nga rasti për të ndryshuar look-n në shtëpi. Elle Fanning tregoi së bashku përmes mediave sociale ndryshimin që ka bërë, por ajo nuk ishte e vetmja e dashuruar pas flokut rozë! Modelja e njohur e Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, gjithashtu ka eksperimentuar me këtë ngjyrë, dhe me mjaft sukses mund të themi! Ne megjithatë, në fillim ia pamë Dua Lipës, që i shkonte aq shumë. Por ka dhe te tjera: Katy Perry, Lady Gaga, Lottie Moss, vetw Helen Mirren apo Julia Roberts e Kate Hudson, na tregojne qe te gjitha se padyshim, floku rozë është një nga trendet e këtij sezoni!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article