“Kam bërë aksident me familjen”; Ermal Fejzullahu sqaron gjendjen!

 

Ditën e djeshme në portalet kosovare qarkulloi lajmi se këngëtari Ermal Fejzullahu ks pësuar aksident teksa ndodhej në makinë me familjarët e tij.

Teksa edne nuk dihej vërtetësia e këij lajmi, ka qenë vetë artistil i cili nëpërmjet një story, pranon se ka qenë pjesë e një aksidenti së bashku me një pjesë të familjes së tij, por që fatmirësisht vetë Ermali dhe anëtarët e tjerë të familjes që ndodheshin në makinë me të janë shëndoshë e mirë.

Siç duket edhe nga foto dëmtim ka pësuar vetëm makina ‘Range Rover’ e Fejzullahut dhe ngjarja nuk ka patur asgjë për t’u shqetësuar.

Sakaq këngëtari prej mëse dy muajsh ka pezulluar të gjitha aktivitetet e tij muzikore, për shkak të pandemisë dhe po kalon më shumë kohë me familjen e tij, katër fëmijët dhe bashkëshorten.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article