Maji, plot ditëlindje: vajza e Eno Popit mbushi 2 vjec dhe qenka bërë kaq e këndshme!

Moderatori Eno Popi dhe partnerja e tij, Atena Pali u bënë dy vjet më parë prindër të një vajze të adhurueshme, të cilën vendosën ta quajnë Liv.

Liv sot mbushi 2 vjec, e ndërsa Eno vetë është mjaft I rezervuar me jetën private e preferon ta mbajë atë sa më larg vëmendjes mediatike, Atena nga ana e saj publikoi disa foto të vogëlueshës, që është rritur e është bërë një zonjushë kaq e bukur!

“Gëzuar ditëlindjen bebushes time që po rritet kaq shpejt! Dy vite më parë më bëre njeriun më të lumtur dhe tani unë jetoj vetëm për buzëqeshjen tënde”- ka shkruar ajo në krah të fotove.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article