Ndahet nga jeta në moshën 22 vjeçare aktorja e njohur!

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në moshën 22 vjeçare aktorja e njohur Hana Kimura.

Sipas mediave ndërkombëtare, mësohet se mundëses profesioniste dhe yllit të Terrace House Tokio, pak para se të vdiste i kanë hakuar rrjetet sociale.

Ndërkohë shkaku i vdekjes zyrtar i Hanës ende nuk është zbuluar, gjithçka mbetet për tu konfirmuar nga grupi i hetimit.

Ajo që ka rënë në sy të të gjithve, është postimi i saj i fundit që u përkthye në “mirupafshim”, pas një seri tweet -esh që ngjallën shqetësim. Nuk dihet nëse ky postim është bërë nga vetë aktorja apo hakerat.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article