Tufën më të bukur të luleve për ditëlindje e mori padyshim Angela Martini!

Angela Martini sot ka ditëlindjen dhe urimet i kanë mbërritur nga të gjitha anët, miq e ndjekës.

 

Por ajo që tregoi në mënyrë të vecantë ishte një buqeshë e madhe dhe e mrekullueshme me trëndafilë të kuq, ndërsa mbi tortën prej cokollate shkruhej “Gëzuar ditëlindjen zemër”.

Këto janë ndoshta vetëm surprizat e para nga partneri i saj, e mbase të tjera do të pasojnë. 34 vjetori i modeles duket se i ka shpëtuar karantinës. Bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu pati disa kohë më parë probleme me drejtësinë rumune, të cilat nuk ishin aspak të lehta. Por Angela i doli në krah duke thënë se i shoqi ishte viktimë e sistemit gjyqësor rumun, dhe se sipas saj, është i pafajshëm.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article