Marina nuk përmbahet dot, cfarë i ndodh kur xhiron me Gentin dhe Julin!

Epo, kur punon në një spektakël humori, do i presësh dhe ca pasoja …të mira nga të qeshurat  e mëdha, sepse nuk I shmang dot! Marina Vjollca e tregoi se cfarë i ndodh gjatë xhirimeve të “ Klanifornias”, dhe “fajtorët” qenka dyshja e njohur tashmë e humorit, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj. “Mua më zgjatet jeta duke qeshur me @juldeda dhe @gentianzenelaj”, ka shkruar ajo në Instagram në krah të fotos ku shihet duke qeshur me gjithë shpirt, ndërsa dhe Juli vetë duket që nuk po e mban dot gazin!

 

 

View this post on Instagram

 

Mua me zgjatet jeta duke qeshur me @juldeda dhe @gentianzenelaj 🤣

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

E qeshura thonë, përmirëson dhe zgjat jetën, kështu që Marina këtu, në rregull është!

 

View this post on Instagram

 

@inagina6 @cointirana @elisabettafranchi

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article