“ Shumë e mirë për Shqipëri”, Armina Mevlani: “ Do iki në Hollivud”!

Videoja që publikoi një ditë më parë Armina Mevlani në rrjette sociale, duke e cilësuar “ praktikisht një film të shkurtër”, e tregon me veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana. Komplimentet nga ndjekësit vërshuan.

 

View this post on Instagram

 

Art directing from Me . Video and editing from @artemishajdini . Actor/model @gertikoxha . Dress & perfume @dolcegabbana

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

 “Cfarë kanë më shumë reklamat e D&G? Asgjë!”, shkruante një prej tyre. Ndërkohë ra në sy gjithashtu dhe mesazhi i Olta Gixharit, I cili përcillte qartë admirimin e saj e u kthye dhe në një lojë fjalësh mes vajzave.

“Ehuuu ti kot rri në Shqipëri”, i shkruan Olta, ndërsa Armina i thotë  se do të ikë në  Hollyëood pas  këtij filmi kaq të bukur sipas saj. “Do iki Hollyëood pra,”– thotë blogerja dhe Olta ia kthen: “ Hec pra ikim”.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article