Alarm trendi: në modë qenka dekolteja në formë zemre!

Dekolteja në formë zemre është ajo që ka tërhequr vëmendjen së fundi për një pamje më sensuale. Mbajtja e një dekolteje të tillë nxjerr në pah bustin dhe gjen përdorim si një veshjet më sport, ashtu dhe në ato të mbrëmjes. Yjet janë dashuruar pas këtij trendi dhe nuk ka asnjë dyshim që do ta shohim gjithkund këtë verë. Rosie Huntington-Whiteley, e cila këto vitet e fundit ka dalë në pah për një pjekuri stilistike për t`u admiruar me veshje elegante e të rafinuara, është një prej atyre që e adhuron këtë lloj dekolteje, e cila i jep kombinimeve të saj një pamje “glamour”.

Në Fashion Week e pamë gjithashtu të preferohej mjaft, ndërsa Selena Gomez, thjesht e adhuron këtë lloj dekolteje!

 

 

View this post on Instagram

 

Forever mood. #polaroids @themisspopo

A post shared by Evangelie Smyrniotaki (@styleheroine) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article