Rudina Magjistari na befasoi, nuk e dinim që e kishte origjinën nga ky qytet!

Programi i saj është i larmishëm, me të ftuar nga cdo cep i Shqipërisë, por me sa duket dikujt i ka rënë në sy entuziasmi i vecantë i Rudina Magjistarit kur në studio ulet një korcar. Vetëm tani ne arritëm të kuptojmë plotësisht përse ndodh kjo.

I ftuari i radhës I Rudinës ishte Devis Xherahu, i cili promovoi këngën e tij më të re “Like”, në gjuhën greke.

Por për moderatoren dhe publikun kishte përgatitur dicka speciale: një kolazh me serenata korcare. Por ndërsa ishte duke biseduar me Rudinën, Devisi i tha se e kishte hasur dhe në qytetin e tij të lindjes, e ajo ia ktheu: “Kisha shkuar për fundjavë, por unë origjinën e kam nga Korça, babin e kam nga Korça. Nuk e dije ti?” , ndërsa dërgoi një përshendetje të vecantë nga ekrani për të gjithë korçarët!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article