Irina Shayk i bëri të gjitha kokat të kthehen me veshjen e saj të fundit!

Irina Shayk iu largua këtë radhë “glamour-it” të pasarelave me veshjen e saj sport. Me fustan të ngushtë të shkurtër në ngjyrë të kuqe, xhaketë me kuadrate të vogla bardh e zi dhe kambale, modelja e famshme i ka bërë të gjithë të kthejnë kokën në rrugë!

Ekspertëve të modës u pëlqeu shumë fakti që Irina kishte zgjedhur të kombinonte një fustan të tillë sensual me këpucë kaq sport, dhe syze e një cantë mini mjaft elegante!  Irina ndiqet me vëmendje për kombinimet e saj, të cilat shpeshherë ia vlen vërtet të kopjohen!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article