Koronavirus në Tiranë:  ja vatrat ku ndodhen të infektuarit!

Tirana ka numrin më të madh të të infektuarve me Covid-19. Noa.al ka publikuar zonat ku janë përqendruar të infektuarit në Tiranë.


Këta 200 të infektuar vijnë nga 14 vatra aktive. Pjesa më e madhe e të infektuarve janë konstatuar në zonat e Qytetit Studenti, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Unaza e Re, Fresku, Rruga e Dibrës, Tirana e Re, blloku Vasil Shanto, rruga Sami Frashëri, rruga Ura, rruga e Elbasanit, zona pranë Teleferikut, si dhe në Lundër.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article