Marrëdhënia e Xheraldinës me Sarën është për t’u patur zili!

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vula nuk është përkëdhelur vetëm nga i dashuri i saj këtë ditēlindje, por bukuroshja ka marrë një dedikim të ëmbël, edhe nga e vjehrra, nëna e Ledrit.


Zonja Xheraldina uroi partneren e djalit të saj publikisht nē rrjetin social instagram, ku përbri njē foto ku dy gratë e rëndësishme të reperit kanē dalē pozuar së bashku ajo shkruan:


“Pashulja jeme. Urime ditëlindjen”
Duket se Xheraldina dhe Sara kanë një marrëdhënie tejet speciale me njëra tjetrën dhe gjatë një interviste pak javē më parë Xheraldina shprehu publikisht vlerësimin për partneren e djalit të saj, dhe tregoi se së shpejti dyshja do të shkojnë drejt altarit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article