Shënohet një tjetër humbje jete tek Infektivi; shkon në 48 numri i viktimave të Covid-19!

 

Ka sjellë një tjetër humbje jete mesdita e kësaj të mërkure, pasi fatkeqësisht është shënuar viktima e 48-të e Covid-19 në vend.

Bëhet fjalë për një 90-vjeçar, i cili ishte i infektuar me Covid-19, dhe ndodhej i shtruar në gjendje të rëndë.

Kujtojmë që në 24 orët e fundit humbi jetën dhe një 34-vjeçare nga Librazhdi, e cila kishte shumë sëmundje bashkëshoqëruese. Edhe pse ende nuk ka informacion zyrtar për këtë rast, mësohet se prej disa ditësh i moshuari ishte në gjendje të rëndë.

easy dinner ideas
Previous Article