Shoqe prej shumë vitesh, Adrola dhe Kristina bëjnë tatuazhin e përbashkët kaq të vecantë!

Kanë një miqësi të bukur shumëvjecare mes tyre, e madje na duket sikur edhe ngjajnë shumë ( mund t`i ngatërrosh fare mirë për motra)!

 

View this post on Instagram

 

With you I can go anywhere, but we are here @kristinabaki 🦋🦋

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 Kristina Baki dhe Adrola Dushi shijuan një palë pushime bashkë së fundi, dhe tani, na befasuan edhe me një veprim mjaft të vecantë: kanë bërë tatuazh që të dyja vitin kur janë njohur në 2012-tën! “ E gjitha filloi këtu”, ka shkruar Adrola në krah të fotos ku shihen të qeshura bashkë teksa tregojnë tatuazhin në dukje minimalist, por shumë kuptimplotë për të dyja vajzat!

 

View this post on Instagram

 

It all started here… @goldenhandsartstudio 🙏

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article