Vajzat e showbiz-it sapo vendosën trendin e kësaj vere!

 

Gërsheta të dendura dhe të gjatë duket se është trendi i flokëve të kësaj vere. Disa prej emrave të njohur të showbiz-it shqiptar kanë vendosur ta freskojnë ‘look-un’ këtë verë, duke i dhënë vetes pak frymë afrikane.

Nga Anxhelina Hadërgjonaj që prej ditësh po pushon në Jug të vendit e që për hir të së vërtetës duket fantastike me modelin e ri të flokëve, e deri tek Dafina Zeqiri, Enca e së fundmi edhe CCiljeta Xhilaga apo edhe emra të tjerë të njohur, duket se bukuroshet tona sapo vendosën trendin e ri të flokëve të kësaj vere.

Se cc’kemi një përshtypje që bregdeti këtë sezon do të mbushet me vajza me ’25 gërsheta’!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article