Brenda 22 vjetorit të Arilena Ara; si festoi dhe cilët ishin miqtë VIP të ftuar në ditëlindje!

Tashmë mes emrash të njohur VIP shqiptarë, duket se është kthyer në trend; ditëlindja festohet në Jug të Shqipërisë, kryesisht në Dhërmi në një prej resorteve më të njohur atje.

Arilena Ara ka festuar këtë të enjte ditëlindjen e 22-të dhe pasi ka mbledhur miqtë më të ngushtë ndër ta pjesa më e madhe emra të famshëm VIP shqiptar, artistja ka festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Flor Mumajesi, Alban Skënderaj, Xhensila Myrtezaj, Labinot Gashi ishin disa prej kolegëve që Arilena kishte ftuar në ditëlindjen e saj, me të cilët përveçse kolegë, 22 vjeçarja ka krijuar miqësi prej disa vitesh.

Me një arredim me dekor të pastër minimalist, ashtu siç ishte edhe kodi i veshjes së të ftuarve; ngjyra e bardhë duket se kjo ditëlindja ishte e paharrueshme për Arilenën.

easy dinner ideas
Previous Article