Turqia sapo zgjodhi aktorin më të bukur turk; gjejeni pak cili është?!

 

Turqia së fundmi po i kushton shumë rëndësi industrisë së kinematigrafisë, e kryesisht serialeve, prodhime të cilat shiten në dhjetëra vende të botës. Për rrjedhojë aktorët turq kanë fituar miliona fansa anekënd botës.

Në brezin e ri të aktorëve të serialeve turke, Kivanç Tatlitug, Can Yaman dhe Aras Bulut Iynemli janë më të famshmit dhe më simpatikët e momentit, dhe shpesh ndjekësit e fansat janë të dyzuar për të zgjedhur më të hijshmin e më seksin mes tyre.

Sipas një sondazhi të realizuar së fundmi në Turqi, mes treshes së famshme të serialeve të njohura ai që ka triumfuar ka qenë simpatiku Can Yaman (më fakt pozicion mëse i merituar); i dyti u rendit Kivanç Tatlitug dhe më pak i pëlqyer mes treshes bombastike ishte Aras Bulut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article