Goxha guxim! Në fund te shtatzanisë, Olta Gixhari bën këtë aktivitet të fortë fizik!

Është në periudhën e fundit të shtatzanisë, por kjo nuk e ka penguar Olta Gixharin të bëjë gjëra që i pëlqejnë, duke përfshirë këtu dhe hiking! Aktorja tregoi përmes një postimi të fundit në mediat sociale se i eshte ngjitur shpateve.

. “ Rrugës për te ujvara e zanave”, thote ajo ndërsa në foto duket qartë që po e shijon plotësisht shëtitjen! Në krah të një fotoje tjetër shkruan: “Hiking në prag të muajit të nëntë”!

 

View this post on Instagram

 

Hiking ne prag te muajit te 9 ! #hiking #swimming #pregnant

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Goxha guxim, por duket se forma e vet fizike ia lejon gjëra të tilla! Olta ka nxjerrë mjaft detaje nga shtatzania, por gjininë e bebit, nuk na e ka treguar ende!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article