Turi i nxjerr Orindës sekretin: Le ta themi publikisht…

Numrin 7, Orinda Huta duket se e ka të preferuarin e vet, sepse me këtë numër lidh shumë data të rëndësishme të jetës së sa. Në 2007 u njoh me Turjanin, 10 vjet më vonë, në 27 korrik 2017 lidhën kurorë.

Në këtë përvjetor, bashkëshorti ka vendosur të rrëfehet pak më shumë me ndjekësit. “Ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret. Le ta themi publikisht që ne të dy kemi 3 vite martuar… Gëzuar shpirt! Për 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi që do të dua, pastaj nuk i dihet jetës. Ka qenë një ditë magjike, sepse kishte shumë dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jonë! Të dua”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

Me kete ngjyre sysh qe na ndodhet…

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

easy dinner ideas
Previous Article