Adelina tregon trupin e palestruar, por ndjekësve i mbetën sytë tek rrudhat e barkut!

Këngëtarja Adelina Tahiri, ashtu si shumë të tjerë është duke shijuar pushimet ne bregdet nga ku vazhdimisht poston foto në rrjetet sociale. Fotot me bikini që i nxjerrin akoma edhe më shumë në pah trupin, i ka pasur të preferuara këto kohë. Eshte e qarte se Adelina kujdeset mjaft për formën e vet fizike, dhe për këtë është mjaft e kënaqur.

 

View this post on Instagram

 

🐆

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Por ndonëse duket mjaft mirë, ndjekësve në njërën prej fotove i mbeten sytë tek strijat në këmbë dhe rrudhat e barkut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

“ Barku me rrudha”, shkruan një prej tyre ndërsa të tjerë I kanë dalë në mbrojtje këngëtares duke thënë se ajo ka lindur ndaj dhe është normale që të duket kështu, madje e përgëzojnë për faktin që nuk ka përdorur filtra.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article