“ Të dua njësoj”; dedikimi i ndjerë i Amit për Ermalin në 10 vjetorin e martesës!

Janë bashkë prej një kohe të gjatë; një cift mjaft solid dhe simpatik që tërheq përherë vëmendje. Por paska kaluar në fakt një dekadë që kur Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi lidhën kurorë ( sa kohë e gjatë, por që për ata të dy duket sikur ka qenë dje)!!

 

View this post on Instagram

 

From us ❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Ami e përmblodhi me një mesazh mjaft të ndjerë gjithë atë cfarë kanë nënkuptuar këto vite për të dy ata.

 “Si sot 10 vite me pare u betuam ne altar per dashurine @ermalmamaqiofficial ! Jemi dashuruar, rritur, argetuar bashke.Kemi perjetuar sfidat dhe sukseset bashke ne cdo hap .Sot kemi 2 mrekullite tona Sia & Joel Jemi të qartë për cfare na pret 10-vjeçarin tjeter…ndaj jemi me shpirtin plot! Te dua njesoj @ermalmamaqiofficial Me ty përjetë!!!”, ka shkruar ajo, duke treguar gjithashtu surprizën që Ermali i kishte bërë në këtë përvjetor të rëndësishëm: një darkë romantike, fiks si ato që i prekin zemrën vajzave!

Previous ArticleNext Article