Nëse po kërkonit marka luksi me çmime të pabesueshme; ne kemi një super zgjidhje!

 

‘Marka luksi dhe çmime të pabesueshme’ nuk është aspak një slogan maketingu që rëndom përdoret për të tërhequr blerës, pasi për ata që e njohin ‘Shopbordo’, butikun e vetëm online me marka luksi dhe çmimet më të uëlta në treg në Shqipëri.

 

View this post on Instagram

 

Oversized Sergio Rossi Python Clutch! Tashme ne @shopbordo.al Gjendja: E Re Retail: 1500 € Cmimi yne: 500 €

A post shared by SHOP BORDO (@shopbordo.al) on

Për ata që ende nuk janë familjarizuar me ‘Shopbordo’ duhet të dinë se çdo produkt në këtë butik është autentik, dhe me pak informacion gjithçka vërtetohet lehtësisht me një kërkim të thjeshtë në google.

Tashmë nuk është e nevojshme të merrni avionet dhe të shkoni në dyqanet ‘outlet’ në Europë pasi vetëm një ‘xhiro virtuale’ në instagramin e ‘Shopbordo’ do të gjeni aksesorë, veshje, këpucë, çanta që mbajnë firmat e markave prestigjoze si Gucci, Celine, Louis Vuitton, Valentino, Dior, Alexander McQueen, Dolce & Gabanna, Yves Saint Laurent, Alviero Martini, Balenciaga, Moschino, Off White etj..

 

View this post on Instagram

 

Gucci Ace embroidered low-top sneakers! Gjendja: Shume e mire! Numer 37 Retail– 645 $ Cmimi: 350 €

A post shared by SHOP BORDO (@shopbordo.al) on

 

View this post on Instagram

 

Balenciaga Speed Sock Sneakers in Black Gjendja: E shkelqyer Numer 39 Retail: 585 € Cmimi: 400 €

A post shared by SHOP BORDO (@shopbordo.al) on

 

View this post on Instagram

 

1-Kemishe PRADA! Materiali Mendafsh Masa: 46 Retail: 700 € Cmimi yne: 300 € 2-Kemishe PRADA! Materiali Mendafsh Masa: 46 Retail: 700 € Cmimi yne: 300 € 3-Kemishe mendafsh me detaje dantelle, ku logot e printuara Dolce & Gabbana bejne diferencen! E sapomberritur dhe ne gjendje te re! Elegante dhe chic! Dolce & Gabbana Cmimi: 400 € 4-CHLOÉ Bluze mendafsh me shpatullat jashte! E printuar dhe punuar me fije te ndritshme. Masa 42 Retail $1,504.00 Cmimi yne: 300 € 5-Kemishe elegante dhe me ngjyren me te embel te mundhshem, trendafil! Emilio Pucci Materiali: Mendafsh Masa: 44 Cmimi: 300 € 6-KEMISHE SAINT LAURENT MASA: 42 Retail:1500 € Cmimi yne: 400 € 7-Fendi Kemishe mendafsh! Masa: 46 Retail: 975 £ Cmimi yne: 250 € 8-Kemishe mendafsh Karl Lagerfeld Masa 46 Cmimi: 250 €

A post shared by SHOP BORDO (@shopbordo.al) on

Këtë fund sezoni për vetëm pak ditë, si asnjëherë tjetër uljet shkojnë deri në 80%….

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article