Olta Gixhari i tregoi të gjithëve sesi e llaston vjehrra!

Olta Gixhari po jeton momentet e saj më të bukura; aktorja dhe partneri i saj (misterioz) së fundi janë bërë prindër dhe kjo ishte mënyra më e bukur për ta parë të plotësuar dashurinë e tyre.

Por Olta paska një marrëdhënie fantastike edhe me nënën e tij dhe këtë e tregoi me një foto në rrjetet sociale, ku tregon sesi e llaston ajo. “Plasën petullat këtej. Ka lezet kur ke vjehrrën në shtëpi,”- ka shkruar Gixhari. Dhe në fakt, petullat e vjehrrës së saj duken vërtet të mira! I paska bërë gjithë dashuri!

Previous ArticleNext Article