“Bëjmë filma dhe beba”; me barkun e rrumbullakosur Arbana në sheshxhirim me regjisorin e preferuar, Eduartin!

Arbana Osmani është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, por gjendja e saj nuk e ka ndaluar aspak që ta shoqêrojë partnerin Eduartin në Veri tê vendit ku po xhirohet filmi më i fundit i regjisorit.

Të ndodhur në Bogë kasti i aktorëve dhe produksionit tê ‘Sofia’ po realizojnê këto ditë skena nga prodhimi më i ri që mban firmën e Eduart Grishaj.

Fansja mê e madhe e Edit êshtê aty bashkë me bebushin tek barku, ndaj ky film me siguri do tê ketê rëndësi të veçantë për regjisorin e ri. Pak çaste më parë, në instagramin e saj Arbana Osmani ndau njē foto tejet të ëmbël, postim që vështirë se mund të lërë indiferent.


” Bëjmë filma dhe beba. Nê sheshxhirimin e filmit Sofia me regjisorin tim të preferuar”; shkruan Arbana përbri një foto ku duket së bashku me partnerin dhe babain e bebushit në bark.
Një portret familjar, që së shpejti do të ketë edhe protagonistin kryesor!

easy dinner ideas
Previous Article