Paparacët fiksojnë për herë të parë portretin e bebushit të këngëtares së famshme!

Në fillim të këtij viti reperja Iggy Azalea u bë nënë për herë të parë teksa mirëpriti në jetën e saj djalin Onyx Carter.

Duket se i vogli ka nisur që tani udhëtimet dhe këtë fundjavë paparacët kanë fiksuar për herë të parë portretin e Onyx që ndodhej në aeropotin e LAX së bashku me mamin dhe dadon.

Iggy u pa të dilte nga një makinë SUV sëbashku me të birin duke u drejtuar më pas për në hyrjen e aeroportit.

Reperja solli në jetë të birin Onyx si frut i marëdhënies me reperin Playboi Carti. Edhe pse reperi i ka dhënë atësinë të birit ende nuk dihet nëse dyshja vazhdojnë të jenë bashkë apo jo.

easy dinner ideas
Previous Article