Amari bëri një muaj, Olta nxjerr foto me djalin!

Përmes postimeve të vazhdueshme në rrjette sociale, Olta Gixhari nuk ka lënë rast pa treguar se me sa lumturi e priste ardhjen në jetë të vogëlushit të saj. Amari bëri një muajsh, dhe aktorja e partneri i saj me të cilin jetojnë në Spanjë, e festuan këtë moment. Olta postoi një foto me te volgin në krahë ku shkruante: 21/9/2020 last night /1 muaj Amar #amar#1mêsamar#1monthamar!

 

View this post on Instagram

 

21/9/2020 last night 1 muaj Amar 💙 #amar #1mêsamar #1monthamar

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Epo, sa shpejt kalon koha, duket sikur ishte dje dita kur aktorja simpatike publikoi foton me trëndafilat  e bardhë duke njoftuar lindjen e të birit, ndërsa pak më vonë shpjegoi dhe kuptimin e emrit të tij të vecantë që vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i përjetshëm”.

easy dinner ideas
Previous Article