Meqë po afron Halloween; njihuni me 30 maskimet më origjinale të VIP-ave botërorë!

Fundi i muajit tetor përkon me festimet e Halloween dhe ka shumë njerëz që e marin tejet seriozisht këtë festë.

Dikush pëlqen të kthehet në një shtrigë seksi, dikush zgjedh të imtojë një personazh të famshëm, një tjetër preferon të kthejë në jetë një ikonë, apo të tjerë që preferojnë rë shndërrohen në zombie të sapo ngritur varri…

Heidi Klum

Më poshtë gjeni 40 transformimet e yjeve botërore, të cilët e marrin shumë seriozisht Halloween dhe maskimi i tyre merr ditë, apo edhe javë për t’u realizuar.

Me siguri ndonjë prej tyre ka nisur punën që tani për kostumin e këtij viti.

Heidi Klum

Cardi B

Anok Yai

Christian Siriano dhe Brad Walsh

Elsa Hosk

Halima Aden

Lisa Rinna

Nina Dobrev

Neil Patrick Harris dhe David Burtka 

Benito Skinner dhe Terrence O’Connor

David Walliams

Georgia Fowler

Emily Ratajkowski

Diane Guerrero

Karlie Kloss

Cindy Crawford, Rande, Kaia

Lupita Nyong’o

Kim Kardashian West dhe Jonathan Cheban

Harry Styles

Serena Williams

Rihanna

Kendall Jenner

Zac Posen

Lewis Hamilton

Jessica Williams dhe Danielle Brooks 

Chanel Iman

Tyga 

Rihanna

Patrick Starrr

Naomi Campbell

Previous ArticleNext Article