Në fund të shtatzanisë, si ka ndryshuar Dulce Maria!

Është në fundin e shtatzanisë dhe po pret me padurim të shtrëngojë në krah fëmijën e saj ( që është vajzë). Aktorja e njohur meksikane Dulce Maria do të bëhet nënë për herë të parë, dhe gëzimin nuk e fsheh dot, por kërkon ta ndajë më te gjithë.

Për këtë arsye, 34 vjecarja ka qenë mjaft aktive në Facebook. Por në fotot e fundit, ndjekësve i ra në sy se Dulces I ka rënë një nur shumë I bukur! Ajo duket mjaft në formë dhe për këtë ka marrë mjaft komplimenta.

“Për të festuar jetën dhe faktin që tani jemi 7.7 milione luftëtarë, po postoj këto foto ku tregoj sa shumë është rritur barku. Bekime për të gjithë. Kujdesuni për veten”, ka shkruar ajo.

easy dinner ideas
Previous Article