​U mësua data: “ Ja kur rikthehet “Portokalli” !

Është folur shumë për “Portokallinë” sidomos me lëvizjet e fundit, të cilat e kanë vendosur spektaklin e humorit ndoshta edhe më teper në vëmendje keto kohët e fundit. Por, kanë qenë vetë aktorët e tij që përmes postimeve në rrjetet sociale kanë zbuluar se “ Portokalli” do të rikthehet në ekran në datën 4 tetor.

Tashmë është mësuar se pjesë qendrore e shoë-t do të jetë dhe Eneda Tarifa. Pikërisht me promon ku shfaqet ajo vetë, dhe disa aktorë të tjerë si Gaz Paja, Flor Binaj e Rezart Veleshnja, u njoftua dhe nisja e sezonit të ri e duket se tashmë, cdo gjë është rikthyer në normalitet!

easy dinner ideas
Previous Article