Ana bëri 1 vjec, Ariana Fejzullahu na tregoi foton më të bukur të familjes!

Më e vogla e familjes Fejzullahu mbushi 1 vjec, dhe padyshim në këtë përvjetor, nuk mund të mungonte një festë e madhe! Ermali nxitoi t`ia bënte Anës urimet që në mëngjes herët, ndërsa e shoqja, Ariana postoi së fundi foto të familjes së bashku. Ky ishte padyshim një profil tejet i ëmbël familjar të cilin ajo zgjodhi ta ndante me të gjithë ndjekësit.

“Kush ma shton dashurine ,kush mi jep jetes kuptim…..Kush ma ngroh shpirtin qe ne mengjes ,kush perpos diellit tim qe me ngroh qe sot u bere 1 vjeqe.Urime shpirti i mamit Ana , edhe 100 me ne , dhe motra e vëlla”, shkruhet në postimin që ka tërhequr menjehëre vëmendjen dhe komplimentat e ndjekësve!

 

easy dinner ideas
Previous Article