Një bebush i ri në familjen mbretërore

Pak muaj pasi princeshë Eugenia dhe Jack Brooksbank u martuan nëpërmjet një ceremonie private për shkak të pandemisë, në familjen mbretërore vjen lajmi i bukur: Princeshë Eugenia është shtatzënë!

Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti në llogarinë e të cilëve në instagram këtë mëngjes shkruhet:

 

View this post on Instagram

 

Jack and I are so excited for early 2021….👶🏻

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

“Jack dhe unë jemi shumë të emocionuar për fillimin e vitit 2021”; përbri një foto ku duken një palë papuçe të vogla bebesh.

Bebushi, gjinia e të cilit nuk është zbuluar ende do të jetë stërnipi/mbesa e nëntë për Mbretëreshë Elisabeth, ndërsa do të jetë i 11-ti në linjë për në fron por nuk do të mbajë një titull.

Previous ArticleNext Article