Luana, kokë e këmbë me të kuqe në puntatën e parë të “ Shiko kush luan”!

“Shiko kush luan” nis mbrëmjen e sotme sezonin e ri në Top Channel, dhe më në fund, do të na shuhet kureshtja ( sidomos për praninë e Lori Hoxhës që pranoi ftesën e Luana Vjollcës për të qenë aty në puntatën e parë). E ndërsa jemi shumë kruozë se c`do të veshë trashimtarja e pasur e TCH, kombinimin e Luanës e mësuam tashmë! Ajo ka zgjedhur të vishet e gjithë me të kuqe dhe nëse i referohemi faqes  “Mespërmes”, fustani i mrekullueshëm që i evidenton bukur format trupore nga Alexander McQueen kushton plot 5490 euro! Epo, e jusitifkon cmimin plotësisht!

 

View this post on Instagram

 

CFARE KA SONTE ???❣️

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Who run this motha?

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Previous ArticleNext Article